چهار دلیل برای پوشیدن ساعت مچی

چهار دلیل برای پوشیدن ساعت مچی


چرا باید از ساعت مچی استفاده کنیم


در این مقاله ما برای شما چهار دلیل میاویم که پرا یک مرد باید ساعت مچی بپوشد


1-      ساعت سبب می‌شود شما وقت شناس شوید


یک ساعت مچی راحت ترین راه برای فهمیدن زمان است حتی راحت تر از موبایل


برای نسل جدید همیشه این جواب وجود دارد که من با داشتن موبایل دیگر نیازی به یک ساعت مچی برای دانستن زمان ندارم، اما این درد حالی است که با داشتن یک ساعت مچی خیلی راحت تر در هر لحظه می توان زمان را فهمید تا اینکه گوشی موبایل خود را از جیب یا کیف خود درآوریم و از زمان با خبر شویم مگر اینکه دائما گوشی خود را در دستان خود نگه داریم. همچنین در مواردی که در جایی هستیم که دست گرفتن گوشی موبایل کار جایزی نیست همانند جلسات کاری، مراسم عروسی یا ختم و یا حتی در ساحل، استفاده از ساعت مچی برای دانستن زمان کار بسیارزیرکانه تری است.


2-      ساعت ابزاری مکانیکی است


ساعت مچی برای اولین بار در قرن 19 توسط ارتش استفاده شد تا بتوانند مانور نظامی خود را همزمان سازی کنند. و این تنها وسیله ای است که با کمترین صرف انرژی در آن زمان در آسمان و اعماق اقیانوس به کمک ارتش آمد. همچنین یکی از مزیت های اصلی آن نسبت به موبایل مصرف انرژی پایین آن می باشد. خیلی از ساعت ها این روزها با استفاده از کو چکترین حرکت و یا نور سالها انرژی خود را تامین می کنند و یا حتی نوعی از آن که از باتری استفاده میکند با یک باتری می تواند بیشتر از یک سال زمان را به شما نمایش دهد  و این در حالی است که موبایل با هر بر شارژ 8 ساعت و یا نهایت 8 روز برای شما کار می کند. همچنین ساعت های پیچیده تری نیز وجود دارد که تنها یک ساعت مچی مکانیکی برای نمایش زمان نیستند، بلکه برای نمایش خیلی چیزهای دیگر مانند تاریخ، کرنوگراف، مختصات جغرافیایی و ... را نمایش میدهند.


3-      ساعت مچی ارائه دهنده سادگی است


بهترین ساعت ها از کمترین تکنولوژی ها استفاده میکنند. یعنی درست در لحظه ای که یک موبایل باتری تموم میکنه شما می توانید به راحتی به یک ساعت مچی که با کمترین تکنولوژی خودش انرژی تولید میکنه اعتماد کنید. همچنین ساعت مچی به شما کمک میکند تا ساده تر زندگی کنید. هر بار مراجعه به موبایل می تواند وقت شما را ساعت ها بگیرد تا پیام ها، ایمیل ها، شبکه های اجتماعی و ... را چک کنید. اما با دیدن زمان در ساعت مچی در کسری از ثانیه به شما کمک می کند کمتر سرگرم موبایل خود باشید و بیشتر در جمع خانواده حضور داشته باشید.


4-      ساعت مچی به عنوان یک زیور


یک ساعت مچی درون کمد به عنوان یکی از بهترین زیورآلات برای انتخاب یک مرد است، زیرا هر مردی سه تا زیور دارد، اول ساعت، دوم دکمه سر دست، سوم حلقه اگر متاهل باشد. البته بهتر است بگویم اگر متاهل باشد اول حلقه دوم ساعت. هر ساعتی بیانگر نوع خاصی از شخصیت است، گاهی یک مرد متشخص، گاهی یک ورزشکار پر انرژی و گاهی یک ماجراجو. حتی گاهی یک ساعت ست لوکس می تواند بیانگر تاهل یک فرد باشد.